Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Cizojazyčné knihy > Russian books >

Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy

Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy

Cena produktu Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy není známa.

 

Popis produktu Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy: Čtenářům se nabízí současná detektivka, jež se zakládá na skutečných událostech z jednoho ruského města. Detektivní příběh v sobě zahrnuje vše: milostnou roztržku, přátelství, otázky rodinných vzt... > více informací


Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy - popis

nahoru

Čtenářům se nabízí současná detektivka, jež se zakládá na skutečných událostech z jednoho ruského města. Detektivní příběh v sobě zahrnuje vše: milostnou roztržku, přátelství, otázky rodinných vztahů a výchovy dětí a samozřejmě nečekané zvraty událostí. Okolnosti činu se čtenáři nesdělují ve vší úplnosti a otevřenosti až do závěru vyšetřování. Místo toho čtenář prochází průběhem vyšetřování a dostává možnost si v každé fázi vytvořit vlastní verzi a vyhodnotit daná fakta. Autoři doufají, že zejména ve formě detektivního vyprávění se osvojení ruského jazyka stane živým a zajímavým. Právě z tohoto důvodu je text knihy zpracován následujícím způsobem: •ruský text se nachází na levé straně, na pravé pak čtenář najde český zrcadlový překlad, který mu má pomoci pochopit originální ruský text; •každá kapitola končí oddílem s názvem „Komentáře a cvičení“, který obsahuje test na pochopení přečtené části, vysvětlení vybraného gramatického jevu i s cvičením, překlad ustálených slovních spojení, která se v textu vyskytla. V závěru najde čtenář zajímavé informace o rysech ruské jazykové kultury, které se v učebnicích ruštiny běžně neuvádějí; •důležitou součástí publikace je audionahrávka v ruském jazyce, namluvená rodilou mluvčí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní cizojazyčné knihy nebo English books, Deutsch bücher, Espaňol libros.

Nejlevnější Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy akční ceny - Levné Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Computer Press Vražda v archivu - krimi příběhy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Russian books.